Pārlekt uz galveno saturu

Piegādes veidi un cenas Latvijas teritorijā

Saņemšana Rīgas birojā (bez papildus maksas)


Paku saņemšana birojā parasti tiek organizēta dienās, kad transports ierodas Latvijā. Parasti tas ir ceturtdienās laikā no plkst.15.00 līdz 19.00. Atsevišķos gadījumos izsniegšanas diena un laiks var tikt mainīts, tāpēc pirms doties uz biroju pakaļ pakām – lūdzam sagaidīt SMS paziņojumu. Izvēloties saņemšanu birojā, pakas jāizņem dienā un laikā, kas ir norādīts informatīvajā SMS. Tad Jums būs jāmaksā tikai par transportēšanu no noliktavas līdz Rīgas birojam. Paziņojumu par saņemšanu Jūs saņemsiet tikai tādā gadījumā, ja Jums būs neizsniegtas pakas. Ja nav iespējams pakas izņemt noteiktajā dienā un laikā, Jums ir iespēja sarunāt ar jebkuru citu personu savā vietā, pasūtīt piegādi līdz durvīm vai uz tuvāko OMNIVA pakomātu. Lūdzam neizvēlēties saņemšanu birojā gadījumos, ja Jūs nevarēsiet pakas izņemt noteiktajā laikā. Paku ilgstoša uzglabāšana birojā (uzkrāšana) diemžēl nav paredzēta un iekļauta pakalpojuma cenā. Paku izsniegšanu ārpus izsniegšanas laikiem ir iespējama iepriekš telefoniski saskaņojot laiku. 

 

Iekštelpas
Vārti
Iekštelpas

 

Diamond Transport Solutions® biroja adrese:

Stabu iela 61-41, Rīga, LV-1011. Ieeja atrodas starp ēkām Nr.61 un Nr.63.
Vieglāk atrast, ja meklēsiet Stabu ielas ēku Nr.63.

Diamond TS

 

OMNIVA pakomāts (+3.90€) (24h diennaktī)


Drošs un ērts veids paku saņemšanai gadījumos, kad nav laika kurjeru gaidīt mājās vai arī nav iespējas ierasties pēc pakām mūsu birojā. Tiklīdz sūtījums būs piegādāts Jūsu izvēlētajā pakomātā, Jūs saņemsiet uzaicinājuma īsziņu ar durvju atvēršanas kodu, kas sastāv no 6 cipariem. Esot pie pakomāta jāizvēlas izvēlne „Saņemt” un jāievada 6 ciparu kods. Paku uzglabāšanas laiks pakomātā ir septiņas kalendārās dienas. Saņemt pakas iespējams 24h diennaktī, 7 dienas nedēļā. Pakomāta skapīša maksimālie izmēri ir 39cm x 64cm x 41cm. Ja gadījumā Jūsu pakas nebūs iespējams nosūtīt uz pakomātu, tad, reģistrējot paku, tiks nomainīts piegādes veids uz „Piegāde līdz durvīm”.

 

Omniva

 

Piegāde līdz durvīm (+5.40€)


Piegādi līdz durvīm tiek nodrošināta visā Latvijas teritorijā – jebkurā pilsētā, ciematā vai lauku viensētā. Piegādes serviss tiek nodrošināts iepriekš noteiktā darba dienā, darba dienas laikā. Par plānoto piegādes datumu Jūs saņemsiet informatīvu SMS uz pieteikumā norādīto mobilā telefona numuru 1-2 darba dienas pirms plānotās piegādes. Piegādi nodrošinām ar savu transportu, kā arī sadarbībā ar www.omniva.lv kurjeru.

 

Buss
Schenker
Buss

 

Piegādes cenas Latvijas teritorijā un citi pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums

Cena EUR ar PVN

Naudas nodošana pārdevējam paņemot preci (cash on collection)

Bez maksas

Izsniegšana Rīgas birojā (izsniegšanas laikos)

Bez maksas

Izsniegšana Rīgas birojā ārpus izsniegšanas laikiem (iepriekš vienojoties)

+3.00€

Sūtījumu papildu iepakošana transportēšanai (% pie transportēšanas cenas)

+ 10-20%

Piegāde līdz durvīm Latvijas teritorijā (pakām no noliktavas)

+5.40€

Piegāde ar OMNIVA pakomātu Latvijas teritorijā (pakām no noliktavas)

+3.90€

Piegādes veida maiņa (birojs, piegāde uz adresi, pakomāts)

+1.00€