Pārlekt uz galveno saturu

Par mums

Kas mums ir svarīgi?
Mūsu mērķis ir palīdzēt Jums ietaupīt un nodrošināt ērtu, saprotamu un profesionālu pakalpojumu! Piedalīšanās ebay.co.uk vai ebay.de izsolēs vai iepirkšanās citos interneta veikalos, kas nenodrošina starptautisko sūtīšanu līdz šim nebija iespējama. Taču tagad arī Jums ir sava adrese Lielbritānijā un Vācijā, kas paver neierobežotas iepirkšanās iespējas jebkurā interneta veikalā visā pasaulē. Izmantojot mūsu noliktavas adreses, Jums vairs nebūs jāsamierinās ar to, ka Jūsu izvēlētais interneta veikals nepiedāvā piegādi uz Latviju. Tagad Jūs varēsiet iegādāties un saņemt savās mājas visu, ko vien sirds vēlas.

Cik ilgi strādājam?
Pakalpojuma nodrošinātājs SIA "DiamondTS" ar zīmolu "Diamond Connected®" kravu pārvadājumu nozarē strādā jau kopš 2010.gada. Nepārtraukti attīstoties, ieviešot inovācijas un mācoties no kļūdām, ir izdevies izveidot kvalitātes standartu, kuru novērtē pastāvīgie klienti un sadarbības partneri.

Projekts „ebaypiegāde.lv” kā atsevišķa pasūtījumu platforma tika izveidots 2013.gada septembrī, kas sākotnēji piedāvāja iespēju Latvijā dzīvojošajiem iepirkties Lielbritānijas ebay.co.uk, taču drīz pēc platformas publicēšanas tika pievienota iespēja saņemt pakas arī no citiem interneta veikaliem. Lielbritānijas noliktavas galvenais uzdevums - nodrošināt pasūtījumu pieņemšanas, komplektēšanas un pārsūtīšanas pakalpojumu. Turpinot attīstību, 2016.gada oktobrī tika atvērta pārstāvniecība Vācijā, un šobrīd piegādes serviss tiek nodrošināts arī no Vācijas noliktavas. 2017.gada jūnijā tika pabeigta jaunās „ebaypiegāde.lv” platformas pirmā posma izstrāde, kas šobrīd dod iespēju pārbaudīt pasūtījumu piegādes statusu, saņemto preču iepakojumu vienību skaitu noliktavās katras dienas beigās u.c. 2017.gada novembrī tika pabeigta jaunā elektronisko rēķinu ģenerēšanas sistēma. Ātrs un ērts veids, kā nosūtīt klientiem rēķinus dažu minūšu laikā. Pēc Apvienotajās Karalistes (Lielbritānijas) izstāšanās no Eiropas Savienības, 2021. gada 1.janvārī piedāvājam sūtījumu un kravu deklarēšanas un muitošanas pakalpojumus. Šobrīd sūtījumus iespējams deklarēt un atmuitot patstāvīgi, izmantojot VID EDS e-pakalpojumu sadaļu "Importa muitas deklarācija pasta sūtījumiem".

Ko mēs darām?
Mēs piegādājam visdažādākā izmēra un svara kravas – sākot no mobilā telefona līdz pat motociklam, paletēm un lielgabarīta kravām. Lielbritānijas un Vācijas noliktavās saņemtās pakas tiek šķirotas, uzglabātas, komplektētas un apvienotas vienā pasūtījumā individuāli katram klientam. Tas nozīmē to, ka visas līdz reģistrācijas un šķirošanas datumam uz Jūsu vārda saņemtās pakas uz Latviju tiks transportētas vienā piegādē.Latvijas teritorijā pasūtījumus iespējams saņemt Rīgas birojā, ar piegādi mājās visā Latvijas teritorijā vai tuvākajā OMNIVA pakomātā.Lielāku pirkumu piegādei organizējam tiešo piegādi. Ja pārdevējs vai uzņēmums nenodrošina piegādi Lielbritānijas vai Vācijas teritorijā, tad mēs varam nodrošināt paku vai kravu paņemšanu no pārdevēja adreses. Piegādi uz Latviju varam nodrošināt, piemeklējot vispiemērotāko transporta veidu - sākot no mikroautobusa mazākiem pirkumiem līdz kravas automašīnām lielākiem un smagākiem pirkumiem.

Nākotnes plāni?
Attīstīt pakalpojumu, sekojot līdz jaunākajām tehnoloģiju un tirgus tendencēm. Izveidot jaunus papildus pakalpojumus un piedāvāt plašākas pakalpojuma apmaksas iespējas. Nodrošināt ātrākas piegādes, detalizētāku informācija par pasūtījumu piegādi, izveidot vislabāko klientu apkalpošanas servisu.

 

Ar cieņu, Jūsu ebaypiegāde.lv komanda!