Pārlekt uz galveno saturu

Jaunumi

Ātrāka, ērtāka pasūtījumu izsniegšana Rīgas birojā!

ebaypiegade.lv NEW

Ieviešam jaunākās tehnoloģijas ebaypiegade.lv paku izsniegšanā! Piegāde no Lielbritānijas vai Vācijas? Esi pasūtījis saņemšanu Rīgas centra birojā? 

Paku saņemšana tagad daudz ātrāka, daudz ērtāka un vairs nekādu rindu! Nāc un saņem savas pakas no Lielbritānijas un Vācijas un izmēģini jauno elektroniskā paraksta ierīci. Saudzējam dabu, ekonomējam papīru un neražojam makulatūru. Viss ātri, ērti un vienkārši!

Tehnoloģijas palīdz mums strādāt efektīvāk. Uz tikšanos!

 

Dubultojam piegādes ātrumu! Saņem savus pasūtījumus ātrāk.

piegade katru nedēļu

Pirkumu piegāde tagad daudz ātrāka! Piegāde no Lielbritānijas un Vācijas noliktavām no 2017.gada augusta tiek nodrošināta KATRU NEDĒĻU! Pakas Rīgas centra birojā izsniedzam katru ceturtdienu (aktuālā piegāde) un otrdienās (atkārtotā izsniegšana), piegāde līdz durvīm Latvijas teritorijā ar kurjeru un OMNIVA pakomātos - ceturtdienās un piektdienās. Lielāks pirkums? Nestandarta krava? "Collection in person" pasūtījumu paņemšanas no pārdevēju adresēm arī tiek nodrošināta katru nedēļu!

Strādājam Jaunā, vēl labākā kvalitātē!

ebaypiegade.lv NEW

Vairāk iespējas un ērtāka lietošana ar mūsu jauno pasūtījumu platformu! Tagad klienta kontā iespējams: 1. Pilnībā izsekot sūtījumu piegādes procesam (on-line tracking); 2. Katru dienu uzzināt saņemto paku skaitu noliktavās; 3. Saglabāt savu uzņēmumu rekvizītus, saglabāt vairākas piegādes adreses; 4. Tiešo piegādi no pārdevēja (collection in person) saņemt OMNIVA pakomātā; 4. Redzēt plānoto paņemšanas laiku no pārdevējā pasūtījuma statusa logā; 5. Uzzināt aprēķināto pakalpojuma cenu savā klienta kontā utml.

Profesionāla motociklu un motorolleru transportēšana

moto transportēšana

www.ebaypiegāde.lv sadarbībā ar "Diamond Transport Solutions®" piedāvā profesionālu motociklu, motorolleru un kvadraciklu transportēšanu. Ja esat iegādājies motociklu Lielbritānijā vai Vācijā - mēs atvedīsim, garantējot augstu transportēšanas kvalitāti, papildu iepakošanu drošai transportēšanai un piegādi adresātam līdz durvīm. Ilggadējā pieredze un profesionālie darbinieki ļauj mums nodrošināt nevainojamu servisu visiem klientiem. Nav svarīgi vai motocikls ir iegādāts izsolē un ir remontējams, vai arī tas ir jauns no salona vai rūpnīcas.

Sūtījumu papildu iepakošana

papildu iepakošana

Tiešās piegādes pakalpojumam mēs piedāvājam standarta pakalpojumu - sūtījuma papildu iepakošanu. Ja pārdevējs iepakošanu nenodrošina vai nevēlas iepakot - mēs to izdarīsim. Prece Latvijā tiks piegādāta tāda, kāda tā tika paņemta no pārdevēja. Iepakošanai izmantojam burbuļplēvi, kartona kastes vai pārvākšanās pledus. Lai varētu nodrošināt drošu transportēšanu, šo servisu mēs piemērojam visiem neiepakotajiem sūtījumiem, kas paņemti no pārdevēju adresēm. Sūtījumiem bez iepakojuma tiek piemērota  +10% pie transportēšanas cenas.