Pārlekt uz galveno saturu

Jaunumi

Tagad mūsu elektronisko pasūtījumu sistēma pieejama arī angļu valodā!

uk flag

Nav noslēpums, ka Latvijā dzīvo dažādu tautību cilvēki. Lai uzlabotu pakalpojuma pieejamību, esam ieviesuši sistēmas tulkojumu arī angļu valodā. Variet droši ieteikt mūsu pakalpojumus arī saviem paziņām un draugiem, kas nerunā latviešu valodā. Sistēmas tulkojums palīdzēs ērti un viegli orientēties mūsu pakalpojumos, kā arī noformēt pasūtījumus un saņemt pakalpojumus.    

Lai nomainītu valodu - klikšķiniet uz atbilstošās ikonas lapas labajā augšējā stūrī.

Jaunums! Sūtījumu atgriešana pārdevējam

ebaypiegade.lv sūtījumu atgriešana

Interneta veikals vai eBay pārdevējs atsūtījis nepareizo preci? Prece ir par lielu vai arī nēesat apmierināti ar tās kvalitāti? Izmantojiet apmaksāto atpakaļsūtīšanas pakalpojumu Vācijas vai Lielbritānijas iekšzemē. Par nogādāšanu līdz piegādātāja (HERMES, DHL, UPS, ParcelForce, RoyalMail u.c.) noliktavai parūpēsimies mēs. Izsūtīšana no Latvijas ir iespējama divas reizes nedēļā. Pakas atpakaļsūtīšanai variet nogādāt pie mums sūtījumu pieņemšanas/izsniegšanas laikos katru otrdienu un ceturtdienu. Vēlies uzzināt vairāk? Raksti mums e-pastu. Palīdzēsim.

Ieviešam jaunu standartu rēķinu sagatavošanā!

ebay piegāde elektroniskais rēķins

Automātisko rēķinu sistēma ir klāt! Turpinām ieviest 21.gadsimta tehnoloģijas praksē. Tagad Jums tikai atliek pievienot sava uzņēmuma rekvizītus pasūtījuma noformēšanas brīdī ebaypiegāde.lv sistēmā un elektroniski sagatavots rēķins tiks automātiski nosūtīts uz Jūsu klienta kontā reģistrēto e-pasta adresi. Papildus rēķina kopija tiks pievienota arī pie attiecīgā pasūtījuma un to būs iespējams lejuplādēt un izdrukāt jebkurā laikā. Rēķini tiek sagatavoti un izsūtīti nākamajā darba dienā pēc paku reģistrācijas Lielbritānijas un Vācijas noliktavās. Atcerieties!

Ātrāka, ērtāka pasūtījumu izsniegšana Rīgas birojā!

ebaypiegade.lv NEW

Ieviešam jaunākās tehnoloģijas ebaypiegade.lv paku izsniegšanā! Piegāde no Lielbritānijas vai Vācijas? Esi pasūtījis saņemšanu Rīgas centra birojā? 

Paku saņemšana tagad daudz ātrāka, daudz ērtāka un vairs nekādu rindu! Nāc un saņem savas pakas no Lielbritānijas un Vācijas un izmēģini jauno elektroniskā paraksta ierīci. Saudzējam dabu, ekonomējam papīru un neražojam makulatūru. Viss ātri, ērti un vienkārši!

Tehnoloģijas palīdz mums strādāt efektīvāk. Uz tikšanos!

 

Dubultojam piegādes ātrumu! Saņem savus pasūtījumus ātrāk.

piegade katru nedēļu

Pirkumu piegāde tagad daudz ātrāka! Piegāde no Lielbritānijas un Vācijas noliktavām no 2017.gada augusta tiek nodrošināta KATRU NEDĒĻU! Pakas Rīgas centra birojā izsniedzam katru ceturtdienu (aktuālā piegāde) un otrdienās (atkārtotā izsniegšana), piegāde līdz durvīm Latvijas teritorijā ar kurjeru un OMNIVA pakomātos - ceturtdienās un piektdienās. Lielāks pirkums? Nestandarta krava? "Collection in person" pasūtījumu paņemšanas no pārdevēju adresēm arī tiek nodrošināta katru nedēļu!