Pārlekt uz galveno saturu

Blogs

Kā uzvarēt eBay IZSOLES?

ebaypiegade izsoles
Cik bieži esi stundām sēdējis Ebay izsolēs, lai lētāk iegādātos kāroto? Un pēdējā sekundē Tevi kāds pamanās pārsolīt? eBay entuziastiem situācija liksies vairāk kā pazīstama. Tad seko dūres pret galdu, čības pret dīvānu un citas ainas no Sirdsmīļās Monikas. ŠEIT Tu uzzināsi, kā UZVARĒT eBay izsoles - netērējot laiku un nervus.

Tagad mūsu elektronisko pasūtījumu sistēma pieejama arī angļu valodā!

uk flag

Nav noslēpums, ka Latvijā dzīvo dažādu tautību cilvēki. Lai uzlabotu pakalpojuma pieejamību, esam ieviesuši sistēmas tulkojumu arī angļu valodā. Variet droši ieteikt mūsu pakalpojumus arī saviem paziņām un draugiem, kas nerunā latviešu valodā. Sistēmas tulkojums palīdzēs ērti un viegli orientēties mūsu pakalpojumos, kā arī noformēt pasūtījumus un saņemt pakalpojumus.    

Lai nomainītu valodu - klikšķiniet uz atbilstošās ikonas lapas labajā augšējā stūrī.

Jaunums! Sūtījumu atgriešana pārdevējam

ebaypiegade.lv sūtījumu atgriešana

Interneta veikals vai eBay pārdevējs atsūtījis nepareizo preci? Prece ir par lielu vai arī nēesat apmierināti ar tās kvalitāti? Izmantojiet apmaksāto atpakaļsūtīšanas pakalpojumu Vācijas vai Lielbritānijas iekšzemē. Par nogādāšanu līdz piegādātāja (HERMES, DHL, UPS, ParcelForce, RoyalMail u.c.) noliktavai parūpēsimies mēs. Izsūtīšana no Latvijas ir iespējama divas reizes nedēļā. Pakas atpakaļsūtīšanai variet nogādāt pie mums sūtījumu pieņemšanas/izsniegšanas laikos katru otrdienu un ceturtdienu. Vēlies uzzināt vairāk? Raksti mums e-pastu. Palīdzēsim.

Ieviešam jaunu standartu rēķinu sagatavošanā!

ebay piegāde elektroniskais rēķins

Automātisko rēķinu sistēma ir klāt! Turpinām ieviest 21.gadsimta tehnoloģijas praksē. Tagad Jums tikai atliek pievienot sava uzņēmuma rekvizītus pasūtījuma noformēšanas brīdī ebaypiegāde.lv sistēmā un elektroniski sagatavots rēķins tiks automātiski nosūtīts uz Jūsu klienta kontā reģistrēto e-pasta adresi. Papildus rēķina kopija tiks pievienota arī pie attiecīgā pasūtījuma un to būs iespējams lejuplādēt un izdrukāt jebkurā laikā. Rēķini tiek sagatavoti un izsūtīti nākamajā darba dienā pēc paku reģistrācijas Lielbritānijas un Vācijas noliktavās. Atcerieties!

Ātrāka, ērtāka pasūtījumu izsniegšana Rīgas birojā!

ebaypiegade.lv NEW

Ieviešam jaunākās tehnoloģijas ebaypiegade.lv paku izsniegšanā! Piegāde no Lielbritānijas vai Vācijas? Esi pasūtījis saņemšanu Rīgas centra birojā? 

Paku saņemšana tagad daudz ātrāka, daudz ērtāka un vairs nekādu rindu! Nāc un saņem savas pakas no Lielbritānijas un Vācijas un izmēģini jauno elektroniskā paraksta ierīci. Saudzējam dabu, ekonomējam papīru un neražojam makulatūru. Viss ātri, ērti un vienkārši!

Tehnoloģijas palīdz mums strādāt efektīvāk. Uz tikšanos!