Pārlekt uz galveno saturu

Blog

ebaypiegade.lv jaunās telpās!

ebaypiegade.lv

Mīļie Klienti!

Mums ir prieks paziņot, ka no š.g. 13.jūlija uzsāksim darbu jaunās, ērtākās un lielākās telpās.

Sūtījumu saņemšanai būs pieejama atsevišķa noliktava, kurā ērti būs iespējams piebraukt ar automašīnām, izņemt un iekraut arī lielāka izmēra sūtījumus. Klientu ērtībām - bezmaksas auto stāvvieta, ērta piebraukšana un plašas noliktavas telpas ērtai sūtījumu saņemšanai un uzglabāšanai.

Piegādes pakalpojums bez izmaiņām!

piegade

Cienījamie Klienti!
ebaypiegade.lv pakalpojuma nodrošinātājs Diamond Connected® turpina nodrošināt starptautiskos kravu pārvadājumus ierastajā režīmā, ievērojot pastiprinātus epidemioloģiskās drošības pasākumus!

!!! Aicinām izturēties ar rūpību un piesardzību pret valsts noteiktajiem drošības pasākumiem un, iepērkoties internetā, izvēlēties sūtījumu piegādi uz OMNIVA pakomātiem.

2x nedēļā piegāde no Lielbritānijas

transports no Lielbritānijas 2x nedēļā

Ar jauno transporta grafiku divas reizes nedēļā - transportēšana (tiešā piegāde) no privātpersonām un uzņēmumiem Lielbritānijā ir kļuvusi ērtāka un ātrāka. Atliek tikai noformēt transporta pasūtījumu un Jūsu sūtījums tiks paņemts ar tuvāko iespējamo piegādi. Transportējam sūtījumus un kravas no uzņēmumiem, privātpersonām, eBay pārdevējiem, motociklu saloniem un izsoļu namiem, antikvariātiem, izstādēm utml.