Pārlekt uz galveno saturu

Piegāde no noliktavas

Tagad arī Jums ir sava adrese Lielbritānijā un Vācijā! Šīs adreses Jūs variet izmantot gadījumos, ja preces pārdevējs piegādes informācijā ir norādījis, ka nodrošina sūtīšanu tikai Lielbritānijas vai Vācijas teritorijā, jeb: „post to: United Kingdom” vai „post to: Germany”. Mūsu Vācijas uz Lielbritānijas adreses ir iespējams izmantot pērkot preces arī no Amerikas, Ķīnas vai citām valstīm.

Mēs nodrošinām preču piegādes no visiem interneta veikaliem, kas piedāvā piegādi uz mūsu Lielbritānijas vai Vācijas adresi. Lai atrastu sev piemērotu iepirkšanās vietu, droši variet izmantot kādu no tīmekļa meklētājiem (piemēram GOOGLE) vai arī sekojiet PayPal ceļvedim ar veikalu sarakstu, kuros ātri un droši varēsiet izmantot PayPal maksājumu sistēmas piedāvātās iespējas. Iepirkšanās ceļvedis un veikalu saraksts, kas regulāri tiek papildināts: https://www.paypal.co.uk/Shopping/WhereToShop/

Daudzi no veikaliem piedāvā iespēju norēķināties arī ar bankas kartēm, tāpēc izvērtējiet kurš no maksājumu veidiem Jums liekas vis piemērotākais – maksājums ar karti, vai PayPal.

Mēs nodrošinām:

  • Piegādi no noliktavas līdz mūsu Rīgas birojam – no 4.30€ (GB & DE)

  • 2 vai vairāk preces vienā piegādē – sākot ar 2. preci no 1.90€ (GB) un no 1.50€ (DE)

  • Regulāras piegādes saskaņā ar reisu grafiku

  • Piegāde visā Latvijas teritorijā līdz durvīm (+ 5.40€)

  • Piegāde uz OMNIVA pakomātu visā Latvijā (+ 3.90€)

Piegādes cenā iekļauts:

  • Saņemšana un uzglabāšana noliktavā līdz transportēšanas datumam

  • Šķirošana, komplektēšana un sūtījumu apvienošana individuāli katram klientam

  • Izsniegšana Rīgas birojā norādītajos izsniegšanas laikos

Kā noformēt pasūtījumu un saņemt preci Latvijā?
1. Reģistrējieties ebaypiegāde.lv un aktivizējiet kontu, lai uzzinātu mūsu noliktavas adresi;
2. Saglabājiet noliktavas adresi kā galveno piegādes adresi (Primary postage address);
3. Iegādājieties izvēlēto preci un kā saņēmēja adresi norādiet mūsu noliktavas adresi;
4. Noformējiet pasūtījumu sistēmā un gaidiet savas preces piegādi Latvijā.

Ja lielāka izmēra precēm piegādes cena Lielbritānijas teritorijā ir norādīta vairāk kā 15GBP, tad, iespējams, izdevīgāks risinājums būs izmantot mūsu pakalpojumu „Paņemšana no pārdevēja adreses”, jeb „Collection in person”. Par šo pakalpojumu lasiet vairāk šeit.

! Paņemšana no pārdevēja adreses Vācijā pagaidām ir iespējama katram pasūtījumam aprēķinot piegādes cenu individuāli. Pieprasījumus lūdzam sūtīt info@ebaypiegade.lv

Pakalpojuma cena tiek aprēķināta atbilstoši faktiskajiem izmēriem, svaram un saņemto preču iepakojumu skaitam. Lai samazinātu transportēšanas izmaksas, palūdziet pārdevējam izmantot preces lielumam atbilstošu iepakojumu!

Aprēķini aptuveno piegādes cenu